İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

www.vkmsönmezler.com`dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ücretini ödeyerek Vkm Sönmezler Madencilik İnşaat Nakliye Enerji Sanayi ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. Pirinççi Köyü Mah.Eski Edirne Asfaltı No:96,Eyüp - İSTANBUL-TURKİYE/Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadeniz www.vkmsönmezler.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.

İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Www.vkmsönmezler.com`un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir.

Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.vkmsönmezler.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Ayrıntılı bilgi için
+90 212 595 15 60 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Paketi açılmış, tüketilmiş ürünler iade edilemez.
Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir.


 

1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASINDA DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

1 Alana 1 bedava kampanyasından iade veya değişim yapılabilmesi için kampanyalı kategoriden satın alınan 2 adet ürünün gönderilmesi gerekmektedir. İade veya değişim işlemi 2 ürüne de uygulanacaktır.

 

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

www.vkmsönmezler.com`dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de www.vkmsönmezler.com Müşteri Hizmetleri +90 212 595 15 60 ile temasa geçerek kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken kargo firmalarıyla ücret ödeyerek gönderim yapabilirsiniz.

Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

 

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

İadeniz www.vkmsönmezler.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız www.vkmsönmezler.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

 

Bu internet sitesi www.vkmsönmezler.com`un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

www.vkmsönmezler.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

www.vkmsönmezler.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.vkmsönmezler.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.vkmsönmezler.com`un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

www.vkmsönmezler.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.